info@raftovanie.sk (mirec) +421 911-305-961 REFERENCIE povedali o nás POŽIČOVŇA E-SHOP
SK

NOVINKY, ZAUJíMAVOSTI, AKCIE, ZÁJAZDY, VŠETKO CO POTREBUJETE VEDIEŤ

Viac informácií
b1
19
Jul

Kajak Kemp Slovinsko - SOČA začiatočník

VIANOČNÁ AKCIA 4 dňový intenzívny KURZ KAJAKOVANIA ZAČIATOČNÍK na prírodnej rieke Soča. Vhodné pre všetkých. V cene programu: intenzívny kurz kajakovania, vodácka výstroj, kajak, ubytovanie v kempe, raňajky + večerná grilovačka, prenájom stanu + nafukovací matrac, foto dokumentácia organizátorom a omnoho viac. Akcia platí do vypredania voľných miest - AKCIA JE KAPACITNE OBMEDZENÁ.

Viac informácií
b1
26
Apr

Expedícia Albánsko 4-5/2018

NOVÝ TERMÍN: VIANOČNÁ AKCIA RAFTING super cena. Neváhaj a zarezervuj si svoju expedíciu Albánsko už dnes. Termín 28.4. - 07.5. 2018 je len jeden s OBMEDZENOU KAPACITOU. Okrem raftingu a prírody zažijete aj riadny gurmánsky zážitok. Počet členov výpravy nebudeme rozširovať. Miesta v expedícii sa obsadzujú podľa poradia prijatých objednávok zájazdu a vyplatených záloh. AKCIA JE KAPACITNE OBMEDZENÁ.

Viac informácií
b1
07
Jul

Rakúsko - Salza

UZAVRETÉ 4 dňový intenzívny kurz kajakovania na rieke Salza pre začiatočníkov. V cene programu: intenzívny kurz kajakovania, vodácka výstroj, kajak, ubytovanie v kempe, 2x večerná grilovačka, prenájom stanu + nafukovací matrac, foto dokumentácia organizátorom. Akcia platí do vypredania voľných miest - AKCIA JE KAPACITNE OBMEDZENÁ.

PARTNERI

Divoká Voda - areál vodných športov Čunovo https://www.huskysk.sk
http://www.crosslimit.eu/

Pracovali sme aj pre

RÝCHLE KONTAKTY

(mirec) +421 911-305-961

(mišo) +421 948-163-319

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3